Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi - Ti Me Zhvesh Me Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Po erdhi dita dita qa e prita(x4)
ti mben shigjeton ti mzhvesh me sy kur me shikon,
Eh sikur te fshihem nen siklet
digjem edhe shkrihem sikur rrjet.Ti po loz me muaaaa..remix:
(po erdhi dita qe e prita)
dua edhe zdua


Ky tekst u dërgua nga  rinaGenta Xhaferri
Publikimi: 30/05/2008
Muzika: Genti Lako
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Genti Lako
Video Produksioni: MAX Production


Genta Xhaferi - Ti Me Zhvesh Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Zhvesh Me Sy".
3. Video është e këngës "Ti Me Zhvesh Me Sy", por nuk këndohet nga Genta Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Xhaferri:


Komente 0