Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi - Ne Kete Saraj Jetojme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11

Oooooooo.Oooooooo.Ooooooooooooooooooo.Kur ty te shoh nga mendja loz se di se cfare me mban.Cfare qenke timos je magji ti je magji tamam.Ne kete dynja si ti nuk kame ty s'behet shakase je cudi si prush i zi ti djale me ben magji.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merpor kur une vij qe te te puthiken behesh ere.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merrpor kur une vij qe te te puthiken behesh ere.O djalo pse me ben magji.O djalo pse me ben magji.O djalo vetem une e di.O djalo dhe kur me shkon porsi me ethe trupin ma mbulon.(edhe nje here)Ne kete saraj ti djale jeton atje dhe une do vij.Nuk duroj dot se ti me cmend duke me ber magji.Ne kete dynja si ti nuk kame ty s'behet shaka.Se je cudisi prush i ziti djale me ben magji.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merrpor kur une vij qe te te puth iken behesh ere.(edhe nje here)O djalo pse me ben magjio djalo vetem une e di.O djale dhe kur me shikon porsi me ethe trupin ma mbulon.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Genta Xhaferi - Ne Kete Saraj Jetojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kete Saraj Jetojme".
3. Video është e këngës "Ne Kete Saraj Jetojme", por nuk këndohet nga Genta Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Xhaferri:


Komente 0