Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi - Deri Kur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Lumturine e kishe thelle ne gjoksin tim. U be zog ajo nje dite dhe fluturoi. Tani qielli me nje kenge me ve ne gjum hap shpirtinsepse dua ta degjoj. Dhe sa shum kujtime i kam ne shpirt. I vetmi refren ti do te vish. Ne kete boten e vetme une do jetoj. Dhe pse kurre nuk te gjej prap te kerkoj. Deri kur kur kurderi kur do te pres unedshuria mori fund drei kur i dashur deri kur kur kurpor ne zemer kam nje gur. Kam nje gur qe me rendon. Vetem eja e me dhuaj deri kur. Ishe ti pre mua nje ender pa fund. Hija jote pergjithmone ka mbetur. Dhe me thoje mua se me doje shume dhe me nje te puthur me vije ne gjum. Dhe sa shume kujtime i kam ne shpirt. I vetmi refren ti do te vish. Ne kete boten e vetme une do jetoj. Dhe pse kurre nuk te gjej prap te kerkoj. Deri kur kur kur deri kur do te pres unedashuria mori fundderi kur i dashur deri kur kur kurpor ne zemer kam nje gur. Kam nje gur qe me rendonvetem eja e me thuaj deri kur


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Genta Xhaferi - Deri Kur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Kur".
3. Video është e këngës "Deri Kur", por nuk këndohet nga Genta Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Xhaferri:


Komente 0