Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Genta Xhaferi - Komshiu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

10/09/2014

2014-09-10T16:00:09+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila
(Kenge pjesemarrese ne: Hiti i kenges popullore 3)

Dola....dola
Dola....dola
Dola jashte po binte shi....

Dola....dola
Dola....dola
Dola jashte po binte shi....

Dola jashte po binte shi.
O po binte shi.
Dashnorin e kam komshi.
O e kam komshi

Dola jashte po binte shi.
O po binte shi.
Dashnorin e kam komshi.
O e kam komshi

Ref.
E desha, e mora.
Me dashuri e mashtrova.
E desha, e mora.
Me dashuri e mashtrova.

Dola jashte po binte bore.
O po binte bore.
Dashnori ma ben me dore.
O ma ben me dore.

Dola jashte po binte bore.
O po binte bore.
Dashnori ma ben me dore.
O ma ben me dore

Ref.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Genta Xhaferi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet