Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferri - Pyes Djalin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pyes Djalin" kënduar nga Genta Xhaferri.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pyes Djalin".

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 10/09/2021
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Genta Xhaferri
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Hair & Make Up: Noorbeauty Studio
Blue Dress By Dona Matoshi
Video Produksioni: Kurt Denissen & Jim WheelockMë Shumë Këngë Nga Genta Xhaferri:


Komente 0


Genta Xhaferri - Pyes Djalin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyes Djalin".
3. Video është e këngës "Pyes Djalin", por nuk këndohet nga Genta Xhaferri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.