Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti B

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Genti B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Shkurt 2017, Genti B publikon videoklipin "Callin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Genti B, Gentib

Komente 0