Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti - Te Dua Te Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Un` linda për veten..
Jetova për ty..
Plagosa shpirtin..
Të t`shëroj ty..
Un` harrova jetën..
Të t`kujtoja ty..
Linda për veten..
Do vdes për ty..
Un` e di.. s`ke ku shkon..
s`ke çka bën te un` do vish ti..

Reff:(2.)
Të dua.. të urrej..
Të humbas..e s'te gjej
Për ty vdes..për ty jetoj..
Ku je tash të kërkoj..

Un` linda për veten..
Jetova për ty..
Plagosa shpirtin..
Të t`shëroj ty..
Un` harrova jetën..
Të t`kujtoja ty..
Linda për veten..
Do vdes për ty..
Un` e di.. s`ke ku shkon..
s`ke çka bën te un` do vish ti..

Reff:(2.)
Të dua.. të urrej..
Të humbas..e s'te gjej
Për ty vdes..për ty jetoj..
Ku je tash të kërkoj..


Ky tekst u dërgua nga ValdrinaGenti Hajrullai
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Genti - Te Dua Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Te Urrej".
3. Video është e këngës "Te Dua Te Urrej", por nuk këndohet nga Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Hajrullai:


Komente 0