Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Genti Lleshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Genti Lleshi eshte me origjine nga Puka, por jeton ne Tirane. Ai ka dale ne disa televizione si p.sh: Koha Televizion tek emisioni "Sofra me hite", "Shtv", junior digitalb .Ai ka marre pjese dhe ne koncerte te zhvilluara tek Pallati i Kultures Kamez etj. Di ti bjeri çiftelise dhe kendon dhe ne Klabe kur ka oferte....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Genti Lleshi, Gentjan Lleshi

Komente 0