Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti.TNQ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Gentian Teneqja
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Genti.TNQ është një këngëtar. Gentian Teneqja nga Kaqaniku dhe jeton ne Belgjike. Më datë 1 Janar 2020, Genti publikon videoklipin "T’As Pas Idée". Më datë 13 Mars 2020, Genti publikon videoklipin "Medime". Më datë 5 Qershor 2020, Genti publikon videoklipin "Qa Don Ti Zemer", në bashkëpunim me Labinot Ademin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

E-Mc Intro

Niti

Addi Pllana

Ardy

Lindi Sahiti

Mergim Highzeri

Kasamo

Virus

Ardit Tafarshiku

Captious Kidi

Tags: Genti.Tnq, Gentian Teneqja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet