Gentian Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Zall-Dardhë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gentian Dervishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 17 Maj 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Endrrave U Japim Jet". Më datë 9 Korrik 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Heshtja Vret", në bashkëpunim me Ilva Puci. Më datë 13 Gusht 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "A E Din". Më datë 10 Dhjetor 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Dibrane". Më datë 10 Qershor 2019, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Balade". Më datë 16 Korrik 2019, Gen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Luis Prendi

Artim Shyti

Hagji Gjugja

Mehmet Gashi

Kastriot Kola (Milici)

Rrustem Orllati

Genc Pirraku

Hysni Gashi

Asman Hoti

Xhevdet Hysa


Tags: Gentian Dervishi

Krijo Një Kartolinë