Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentian Gojani - Bukuroshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bej dy hapa e dy prapa
E me pas ndaloj
Te ja them se sa e dua
M'duhet ta mendoj...

REF:
Oj bukuroshe mos me merr inat
Se ty te dua me shume se nje nate
Dua jeten time me ty ta kaloj
Eja me mua bukuroshe moj...

Ne mes shoqesh e mbuluar
Kerkoj qe ta shoh
Dhe sa here qe ma ze syri
Bej sikur e njoh...

REF:
Oj bukuroshe mos me merr inat
Se ty te dua me shume se nje nate
Dua jeten time me ty ta kaloj
Eja me mua bukuroshe moj...

Kur une bertas nuk e di a degjon
Mungon, gabon
Po pse nuk jeton per mua per vete
Dashuroooooooo....

Oj bukuroshe mos me merr inat
Se ty te dua me shume se nje nate
Dua jeten time me ty ta kaloj
Eja me mua bukuroshe moj...Nuk kemi video për këtë këngë.
Gentian Gojani - Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Bukuroshe", por nuk këndohet nga Gentian Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:


Komente 0