Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentian Gojani - Ti Vajzë E Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Video Produksioni:

Video Art

Komente

1 🔥

22/09/2012

2012-09-22T10:07:23+00:001.
Ti vajze e bukur,thelle ne
mendjen time po me rri qdo dite
E jam i lumtur,qe ne duhemi aq
shum e skemi frike
Une te dua me gjithe shpirt
Me gjithe zemer thua ti
Se kjo ndjenje e ka nje emer
Kemi rene ne dashuri
Ky qenka fat,kjo qenka jet qe po lind
Ky qenka fat,zemra ime une te t`kem
Dashurine time ty ty ta kam fal
Ty vajze e bukur,moj vajze e mire
Dashurine time ty ta kam fal
Ty vajze e bukur,moj vajze e mire.

2.
Ne zemren time askush tjeter
nuk ka qene,me je veq ti
Dhe une guxova,te ta thoja
menjehere ne kater sy.
Une te dua me gjithe shpirt
Me gjithe zemer thua ti
Se kjo ndjenje e ka nje emer
Kemi rene ne dashuri
Ky qenka fat,kjo qenka jet qe po lind
Ky qenka fat,zemra ime une te t`kem
Dashurine time ty ty ta kam fal
Ty vajze e bukur,moj vajze e mire
Dashurine time ty ta kam fal
Ty vajze e bukur,moj vajze e mire.


Ky tekst u dërgua nga Ardit Muhaxhiri
Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet