Audio

Gentian Gojani - Do Te Gjej


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2013

2013-09-03T13:37:35

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Gjej" kënduar nga Gentian Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gentian Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:

Më Shumë...