A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gentian Gojani - Nuk Jam Ma Sikur Ateher


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Boni Qejf Sa Jeni T'ri"It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Jam Ma Sikur Ateher" sung by Gentian Gojani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gentian Gojani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Luan Qallaku. We wish that's the lyrics you are looking for:

Nuk jam ma sikur atëherë
kur isha i lumtur si gjithherë.
Kam gëzim e kënaqësi
shum' në ty kam pasë besim

Tash askujt s`mund t`i tregoj
për çdo ditë dhimbjet shëroj
ditë e natë vujtjet mendoj
e si çdo njeri unë të jetoj

REF. x2:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hall

Mos mendo se s`mundem
që nuk kthehesh prapë
veç po du me t`ba me dije
se unë i marrë s`jam,

Du me t`thanë unë me t`kujtu
se m`ke lanë n`vetmi
të largohesh ti prej mejet
t`ma shkatrrosh rininë

REF.:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hall

Mos e harro fjalën
për ty rri n`vetmi
të kam thanë ty moj e dashur
për ty do t`maj zi

Zi do t`maj unë për ty
s`di se sa të t`them
derisa të shkrihem
derisa të vdes

REF.:
Ty askush s`mundet me të bind
qe për ty po e jap rininë
ditë e natë kujtoj me mall
zemra me ty ka ra n`hallmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019