Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentian Gojani - Ne U Ndame  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Boni Qejf Sa Jeni T'ri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne U Ndame" kënduar nga Gentian Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gentian Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tina Qeli & Agush Idrizi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[Tina Qeli:]
Te desha ty me shume se veten per ty harrova edhe jeten gjithqka per mu ishte veq ti nga zemra nxora vet te fala ate qe nuk e dha dot fjala mbylla syte dhe ike ti.

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
Ne u dame qdo gje por gjys e lam nga dhimbja qe ty kam me vjen keq si perfundove ja ku jam ai qe n'zemer te mban lutem per ty qdo nat edhe pse se meriton ka diqka qe te me harrosh s'lejon qdo gje ne mend kujton sa do qe ti nuk pajtohesh mos harro te dyve na takon edhe pse sna kovenon.

[Agush Idrizi:]
erdh koh kur ti dot pendohesh.

[Tina Qeli:]
Sna mbeti vend per asgje tjeter vetem nje miqesi e vjeter qe u shkatrru pa kuptim me vjen keq qe kshtu mbaruam sa do qe nuk e merituam faji gjithmone mbetet jetim.

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
Ne u dame qdo gje por gjys e lam nga dhimbja qe ty kam me vjen keq si perfundove ja ku jam ai qe n'zemer te mban lutem per ty qdo nat edhe pse se meriton ka diqka qe te me harrosh s'lejon qdo gje ne mend kujton sa do qe ti nuk pajtohesh mos harro te dyve na takon edhe pse sna kovenon.Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet