Gentiana Azizi
Gentiana Azizi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Kamenicë Kosovë
  • Mosha:
  • 28 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Gentiana Azizi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Ka studiuar në Akademinë e Arteve-Muzike. Në vitin 2017, Gentiana Azizi merr pjesë në Albanian Star 2017. Në Dhjetor 2021, Gentiana Azizi merr pjesë në Nota Fest 2021 me këngën "Ti Je Me Mu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1