Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentiana Podrimaj

Gentiana Podrimaj
  • Vendlindja:
  • Banja E Pejës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
Këndon kryesisht: pop

Gentiana Podrimaj është këngëtare e njohur. Jeton në Prishtinë dhe eshte diplomuar ne Fakultetin e muzikës në AAB.

Në Nëntor 2009, Gentiana Podrimaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Tenerifet".

Më datë 4 Nëntor 2010, Gentiana Podrimaj publikon videoklipin "Më Mungon". Me këtë këngë, Gentiana Podrimaj merr pjesë në Polifest 2010 në vitin 2010.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0