Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Podrimaj - Më Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dy sy që zemren ma vodhën
një jetë të tërë
të tërë ma morën
shpirtin ma helmuan
kur nëheshtje u larguan

sa premtime u kthyen
në ëndrra pa fund
një lot i ftoht pikoi
zemra e lodhur
në hekshtje e kërkon

Ref:
Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptoj

Dy sy që dikur i pata
një jetë të tërë
të tërë ua fala
shpirtin ma helmuan
kur në heshtje u larguan
Edi milion fjalë
pas nuk do ta kthejn joo
më bën të ndjehem e dobt
dhe veten ta urrej
prap dua un ta kem

Ref:
Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptoj

Më mungon
puthja e tij më mungon
më mungon më mungon Baby
qfar kaluam ai harroi
forca tani më tradhëton
pa mua ai vazhdon
ai vazhdon
më mungon ai më mungon
qfar kaluam ai harroi
kurr s'më kuptojRenditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2010
Festivali: Polifest 2010


Komente 0


Genta Podrimaj - Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon".
3. Video është e këngës "Më Mungon", por nuk këndohet nga Genta Podrimaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.