Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Gentian Nikqi
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Gentinikqi është një poet. Gentian nikqi (Genti), qe ne mosh te re arti qe e adhuronte me se shumti ka qene muzika, disa kenge te tij mund ti gjeni edhe ne youtube, pastaj shkolla dhe leximi i metutjeshem ja devijoj pak rrugen duke e quar ne letersi dhe duke u angazhuar me shum per gjerat qe ai inspirohej per ti shkruar si poezit dhe tregimet, tema qe me shumti e perdor ne poezi dhe tregime eshte :Dashuria, ku ne ket tem ai dhuron shum mendime rreth dashuris, historive dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Bujar Meholli

Haziz Ahmeti

Perparim Blakaj

Endrit Mehmeti

Benjamin Krasniqi

Kadri Mehmeti

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Tags: Gentinikqi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet