Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjan Dema, “Mos Më Moho” Së Shpejti Dhe Me Klip

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[08-11-2014]
Gentjan Dema, këngëtari I njohur tiranas, ka vendosur që para publikut të vjen me një klip të ri. Mësojmë se Gentjani pritet t’I realizojë klip njërës prej këngëve më të mira të tij, “Mos më moho”. Kjo është një këngë e punuar para disa kohësh, e me suksesin e saj ajo vulosi edhe domosdoshmërinë e plotësimit me klip. Klipi do të realizohet në bashkëpunim me stafin e Top Medias dhe një top modele shumë të suksesshme me produksionin Swart.al. Për më tepër na mbetet të presim der ditën e lançimit të këtij klipi me vlera për artin tonë.
 (Teksteshqip.Com)


Dergoi: arsimdiberKomente 0