Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjana Gjergji - M'thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  10

U bënë ditë që stë kam parë
Ku je fshehur nuk e di
Zemra po më digjet zjarr
Pse o djalë më mban mëri
Ah sa shumë që jam mërzitë
Pse po hesht si guri n’mal
Më thuaj ta di o shpirt
Se për çka me t’thanë më fal

Ref: M’thuaj m’thuaj si t’harroj
Kur unë smund të jem pa ty
Se po çmendem nuk duroj
A ka shpresë për ne të dy (2x)

Nuk ta thashë një fjalë të randë
Çka t’kam ba se di as vetë
Pse ma mban kokën menjanë
M’thuaj hatri ku tka mbetë
Veq ta dish ku t’kam mërzitë
Kaloj fushë e kaloj mal
Vrapoj natë e vrapoj ditë
E vi shpejtë e t’them më fal

Ref: M’thuaj m’thuaj si t’harroj...Nuk kemi video për këtë këngë.
Gentjana Gjergji - M'thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'thuaj".
3. Video është e këngës "M'thuaj", por nuk këndohet nga Gentjana Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentjana Gjergji:


Komente 0