Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjana Tafili & Leonard Guga - Sot Ka Çilun O Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Ka Çilun O Pranvera" kënduar nga Gentjana Tafili & Leonard Guga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Gentjana Tafili & Leonard Guga
Publikimi: 04/05/2023
Produksioni: Ilir Zoga
Teksti: Kenge Qytetare Shkodrane
Orkestrimi: Ilir Zoga
Video Produksioni: Maison KavajaGentjana Tafili & Leonard Guga - Sot Ka Çilun O Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ka Çilun O Pranvera".
3. Video është e këngës "Sot Ka Çilun O Pranvera", por nuk këndohet nga Gentjana Tafili & Leonard Guga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Gentjana Tafili:


Komente 0