Gentrit Leka
Gentrit Leka
Gentrit Leka
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Gentrit Leka është këngëtar. Më datë 8 Korrik 2022, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "Shpirti Im Binjak". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Petrit Vullkani. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 19 Shkurt 2023, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "I Pa Drejt". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Lili Rama, ndërsa tekstin e shkroi Gentrit Leka.

Më datë 4 Gusht 2023, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "Gjeta Vjeherr Sikur Nana". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Lili Rama, ndërsa tekstin e shkroi Gentrit Leka. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0