Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentrit Osmani
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  12

Gentrit Osmani është këngëtar. Më datë 7 Nëntor 2015, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Falmi Krejt".

Më datë 19 Janar 2018, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Koft E Mrama Kjo Dashni", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 22 Mars 2018, Geti publikon videoklipin "Dashnin Ta Kom Nem", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 25 Qershor 2018, Geti publikon videoklipin "Pa Ty Katastrof Krejt", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 8 Shtator 2018, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "Cfar Dashnie", në bashkëpunim me Qendrim Pllana.

Më datë 8 Janar 2019, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "8", në bashkëpunim me Shajnin.

Më datë 20 Prill 2019, Geti publikon videoklipin "Kismeti Jem", në bashkëpunim me Kadin. Teksti i këngës u shkrua nga Shkelqim Hoti. Produksioni audio u realizua nga Lyric Master.

Më datë 27 Shkurt 2020, Geti publikon videoklipin "As Me Hater", në bashkëpunim me Kadi & Shajnin. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, ndërsa teksti u shkrua nga Shkelqim Hoti.

Më datë 4 Gusht 2020, Geti publikon videoklipin "Sajzezo", në bashkëpunim me Kadin. Produksioni audio u realizua nga Lyric Master.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Vëllai i

Kadi Osmanit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet