Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Geti - Koft E Mrama Kjo Dashni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koft E Mrama Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "Koft E Mrama Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Geti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Geti - Koft E Mrama Kjo Dashni  (Feat. Kadi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kadi Osmani

19/01/2018

2018-01-19T18:00:03+00:00Dashuri e fthoht e quaje dot
Ti pate fjal e veprat kurr s'tu pan
Or e minut ti je me faj
Me shpirt t’urrej
Ne zemer t’mbaj
Or e minut ti je me faj
Ne shpirt t’urrej
e ne zemer t’mbaj..

[REF. 2x:]
Koft e mrama kjo dashni
Qoft selam kjo zemer ty
Kurr me ty mo kurr
Qysh kem na dikur

Si ke zemer me m’urrejt ne sy
Por un vetem te besova vetem ty
Bashk kem qesh e bashk kem qajt
Pse o zemer ti mu me m’lan
Bashk kem qesh e bashk kem qajt
Pse o zemer ti mu me m’lan...

[REF. 2x:]
Koft e mrama kjo dashni
Qoft selam kjo zemer ty
Kurr me ty mo kurr
Qysh kem na dikur

2X
E ksaj dashnije le ti del flaka
Se ti mi more krejt çka pata
Inat dhe mall dashuri e radh
Kjo jet si ne perrall
Por ende te mendoj


Ky tekst u dërgua nga Anisa Angelo
Më Shumë Këngë Nga Gentrit Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet