Më mbaj mend (për 1 muaj)


Geti & Kadi - 8

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "8".
3. Video është e këngës "8", por nuk këndohet nga Geti & Kadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Geti & Kadi - 8  (Feat. Shajni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kadi Osmani

08/01/2019

2019-01-08T19:00:03+00:00Ani dashni m'paske lanë
e paske pshty qka ke thanë
fjalet e tua ishin kon rren'
qe ma bon kshtu sme kish shku ne mend
jo veq ti po dyt kemi thone
tok e qiell me u bo bashke sna ndan
e kemi lon nje amanet
qe ti e theve vet
Ref: amanet
mos me lan njoni tjetrin dyt kem than
amanetin e kem thy
skem lon vend mo per dashni x2

a je mire ti?
mfal qe po tves veq mu ka bo pike
me ty prap me u ndreq
skom krenari per ty i fshij krejt
zemer kom ndrru prej kur ike
ti deshte ndarje jo nuk dashte zgjidhje
na dy skena me ndodh mo
rast i humbur kokem bo na
kom me pagu dikon me na gjet
kom me luftu per ty sa tkom jet
smuna me harru at fytyre qysh kesh
smuna me harru kurre daten 8

ref x2


Pasha zemren qe tka dashte
pasha syte qe tpan veq ty
me e dit malli sa mka mar
ti mejher ishe kthy x2

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gentrit Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet