Më mbaj mend (për 1 muaj)


Geti - As Me Hater

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Me Hater".
3. Video është e këngës "As Me Hater", por nuk këndohet nga Geti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Geti - As Me Hater  (Feat. Kadi & Shajni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Lyric Master

Teksti:

Shkelqim Hoti

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kadi Osmani

27/02/2020

2020-02-27T19:00:03+00:00As me fjalë s'ke lon ven
Ke prish ti çdo sen
Munin posht ma ke gju
M'ke sha e m'ke poshtru
Hajt se t'kthehet ki me pa
Sepse s'met për at dynja
Mos meno që mir ke ba
E mira jem ty ka me t' vra

Jam munu me mish e me shpirt
Badihava nuk ma ke dit
Ksi dashnie kush mos pas't
As me hatër nuk u m'ke dasht

E un gjith premtimin maja
edhe pse ajo i hajke fjalt e saja
me ftyrën e vërtet un e pava
veq q'at her kur prej saj un u ndava

E nëse m'vet naj her a menoj
Po m' vjen mërzi veq LLaf që pe boj
Se s'du me ni mo ponime po t' thom
M'dokët s'kem kon e as kurr s'kem me kon

Jam munu me mish e me shpirt
Badihava nuk ma ke dit
Ksi dashnie kush mos pas't
As me hatër nuk u m'ke dasht

S'ma nin ma për ty se jam mushme
Vitët me ty tash jam tu i njeh
Mos prit mu kthy harro emrin tem
zemra që nuk jam e që kurr nuk kem


Ky tekst u dërgua nga Nadir Salihu
Më Shumë Këngë Nga Gentrit Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet