Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genvis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Genvis Muça
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Genvis është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai nisi karrieren e tij ne muzike ne moshen 14 vjeçare duke shitur instrumentale online. Shume shpejt ai gjeti suksesin ne youtube me remixe te kengeve shqiptare. Ai tashme menaxhon ekipin Electronic Music Albania, ku ka ne perberje nje grup te madh producentash shume te njohur shqiptare. Ai jeton ne Bruksel, Belgjike dhe ndjek studimet per Perkthim-Interpretim Internacional....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

TEDD

Arnon

Genti.TNQ

Enemy

Lekssi

Flory

Dommy

Danni

Lilnigga

Lil One

Tags: Genvis Muça, Genvis


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet