A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerald Zyfi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Maliq 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gerald Zyfi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Gerald Zyfi merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Si Dukat I Vogel Je". Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Qokaj

Elis Nova

Febi Shkurti

Renato Zeqollari

Endrik Beba

Alsked Rrenja

Endrit Shani

Denis Kraja

El Padrino Man

Maringlen Linadi


Tags: Gerald Zyfi, Gerald, Geraldi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019