Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerald Celibashi - Diamante Ne Sirtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ti thua se nuk ke asgje
se jeta me ty ka qene e padrejte
dhe lutjet nder frym marin ze
te njohesh se cfare vlen vertet
Sa para duhet te shtoj?
Per te blere nje dashuri qe shkoi?

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te thene "me fal"

Sa para duhet te shtoj?
Per te blere nje dashuri qe shkoi?

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te then "me fal" "me fal" "me fal"
Me fal
Sa vlejn diamantet
sa vlejn, sa vlejn

Refreni
Sa vlejne diamantet ne sirtar
kur shpirti I vetmuar pret nje fjale
Nuk vlen dhom plot me ar, plot me ar
per te thene "me fal"

Ky tekst u dërgua nga KiaraPublikimi: 05/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Më Shumë Këngë Nga Gerald Celibashi:


Komente 0


Gerald Celibashi - Diamante Ne Sirtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamante Ne Sirtar".
3. Video është e këngës "Diamante Ne Sirtar", por nuk këndohet nga Gerald Celibashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.