Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geri Tersi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Geri Tersi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Geri Tersi merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Sikur", në bashkëpunim me Endri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Familia Ideale

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Geri Tersi

Komente 0