A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerlinda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gerlinda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Shtator 2019, Gerlinda publikon videoklipin "Me Rrena". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Aida Baraku. Videoklipi u prodhua nga kompania Labia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Enkeleda Dervishi

Taunita

Lily N

Eli Qorri

Jola

Eliza Markiq

Marigona Vitia

Jona

Arjanita Shala


Tags: Gerlinda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019