Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Germs - Cantna Ngjyra-ngjyra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/11/2014

2014-11-04T10:55:59+00:00Bleva nje cante
Ishte e bardhe
E bera pis
Nga shkrimet qe lashe
U merzit
Ngjyra-ngjyra
Ajo u fshi

Nuk e tregoj
Nuk e leshoj

Vizatimet qe te dhashe
Qenkan prishur prap
90 grade ato jane vene
S’tregojne me asgje

Nuk duhet te dal
Nuk duhet te jap fjale
Uneduhet te kem prap
Duhet te ecim bashk

Deshire kam
Qe krahe te kete
Te jetoj
Pse nuk flet?
Ecim ngjitur bashk
Reflektojme ne trotuar

Larg sduhet te rri
Ja dhe pak do bjere shi
Nuk duhet te dal
Nuk duhet te jap fjale


Ky tekst u dërgua nga Ledio
Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet