Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Bindju Udhes  (Feat. Mirel Kambo Aka M.K)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

I vecuar nuk do te jete
Mendimin e tij do te kete
Perpjekjet e tij vazhdimisht
S’mund te zgjasin pafundesisht

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh

Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh


Ky tekst u dërgua nga Ledio
Më Shumë Këngë Nga Germs:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet