Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerona Hyska - Te Ndiej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Imazhi yt me heshtjen flen
Dhe kur ste kam prap te ndjej
Ti je kudo dot nuk e fsheh
Dhe pse nje qast jo nuk te gjej

Ref:
Kur iken zemra pret
Kur kthehesh buzet djeg
Pa fjal humbasim ne te 2
Keshtu jetojm qdo dit
Keshtu jan dashurit
Sekreti zemra e din
Un jam me ty ne djell e shi
Asgje sme ndal te te dua
Nuk mund ta fsheh sa shum te ndjej
Enderr qe kam besuar.

Kur ndonjeher meri me mban
Prap akujt shkrijn dielli del prap
Dhe sa me gjat ti me rri larg
Me shum te ndjej
Te dua pran

Ref:
Kur iken zemra pret
Kur kthehesh buzet djeg
Pa fjal humbasim ne te 2
Keshtu jetojm qdo dit
Keshtu jan dashurit
Sekreti zemra e din
Un jam me ty ne djell e shi
Asgje sme ndal te te dua
Nuk mund ta fsheh sa shum te ndjej
Enderr qe kam besuar
Un jam me ty ne djell e shi
Asgje sme ndal te te dua
Nuk mund ta fsheh sa shum te ndjej
Enderr qe kam besuar.


Ky tekst u dërgua nga LuraaGerona Hyska
Publikimi: 02/03/2015
Festivali: Top Fest 12


Gerona Hyska - Te Ndiej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndiej".
3. Video është e këngës "Te Ndiej", por nuk këndohet nga Gerona Hyska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerona Hyska:


Komente 0