A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne Largesi...

Ne largesi behesh e ndjeshme,
Dhe enderron nje perqafim.
Eshte situate e perhershme,
Kur largesia fal permallim...!

Ndjehesh aq bosh,e per cudi,
Shume kujtime s'te lene te qete!
Ti je e afert ne largesi,
Ne afersi e larget,sa nje jete..!

- poem written by Gert Vlashi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019