A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Ademaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Gerta Ademaj is a popular singer. Në Maj 2008, Gerta Ademaj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Kjo Bote". Në vitin 2011, Gerta Ademaj merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2013, Gerta Ademaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Veren E Kaluar"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gresa Gjoceraj

Herolinda Bucaliu

Amanda Ujkaj

Lina

Meda (Nurimeda Kamberi)

Suela Ndreca

Anita Aziri

Liliana Kanina

Stela Brahimllari

Gledis


Tags: Gerta Ademaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019