Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta - Egzistoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur te shikoj harroj dhe te flas i dashur me fal humbas per nje qast kur zemra nis te flas per ty papritmas kur te shikoj harroj dhe te flas i dashur me fal humbas per nje qast kur zemra nis te flas per ty papritmas thjesh nje fjal ty te bon te ndihesh djal krenar puthja e par dal nga pas vetmin si nje ziliqar dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua dashuroj nje ditar mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e kam shkruar i dashur mbete gjithmon i pari pi zemrave un ditari ne qdo hap ku jam hija jote me vjen pran ndoshta jam pak e mar dashurija te le pa fjal dashuroj dy syt e tua si nje diel lind o per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua dashurooooj
dashuroj dy syt e tua
egsistoj se te dua


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gerta Heta
Publikimi: 16/01/2013


Gerta Heta - Egzistoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Egzistoj".
3. Video është e këngës "Egzistoj", por nuk këndohet nga Gerta Heta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente 0