Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta - Dhe Vjen Tek Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Un e ndjej zemren tende rre kilometra larg,
jeta shkon per ne te dy pasionin shton,
qendro dhe pak se asnjeher koha me ty smjafton,
ne cdo mengjes ngrihem se di parasysh me shfaqesh ti.

Dhe vjen tek un me puthje me mbulon,
zbardh naten me dashuri,
je ti njeri qe vjen nje here ne jete
kthen dhimbje ne lumturi.
Dhe vjen tek un me puthje me mbulon,
zbardh naten me dashuri,
je ti njeri qe vjen nje here ne jete
kthen dhimbje ne lumturi.

Te kisha ne enderr qdo nat sdo lodhesha kurr jo,
pasioni yt qdo dit tregojn sa shum me do,
qendro dhe pak se asnjeher koha me ty smjafton,
ne qdo mengjes ngrihem se di parasysh me shfaqesh ti.

Dhe vjen tek un me puthje me mbulon,
zbardh naten me dashuri,
je ti njeri qe vjen nje here ne jete
kthen dhimbje ne lumturi.
Dhe vjen tek un me puthje me mbulon,
zbardh naten me dashuri,
je ti njeri qe vjen nje here ne jete
kthen dhimbje ne lumturi.


Ky tekst u dërgua nga DoruntinaGerta Heta
Publikimi: 03/08/2008


Gerta Heta - Dhe Vjen Tek Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Vjen Tek Une".
3. Video është e këngës "Dhe Vjen Tek Une", por nuk këndohet nga Gerta Heta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente 0