Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gerta Mahmutaj - Valbona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/02/2013

2013-02-24T01:41:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Valbona" kënduar nga Gerta Mahmutaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liliana Kondakçi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref.

Si kjo Valbone
Jeta rrjedh ne kantierin e ri
Rritesh cdo dite
Dhe rritemi ne bashke me tyMë Shumë Këngë Nga Gerta Mahmutaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet