Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Mahmutaj - Zemren Ma Ndali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zgjohem cdo mengjes
dhe ti prane meje me nuk je.
Ka kaluar kaq shume kohe
po duket sikur dje.

E mbaj mend kur ti me puthje,
si me perqafoje, doren ma shtrengoje,
afer meje rri me thoje.

Tani jemi larg, shume larg
A t'kujtohem ty vetem pak.

Une e di cdo nate
sa vuaj e sa qaj.
Ti ma more zemren
por inat ste mabaj.

[Refren]
Zemren ma nali nali nali
ma mori ai djali
Ma mori u bo kohe qe se kam pa.
Zemren ma nali nali nali
ma mori ai djali
E me ne zemren time ndjenja ska.

Zgjohem cdo mengjes
Dhe ty prane meje dot ste gjej

Me ka mar malli eren te ta ndjej.

Koha iken dot se kthej
Veten time jo se gjej
Me kujtime veten e genjej.

Une e di cdo nate
sa vuaj e sa qaj.
Ti ma more zemren
por inat ste mabaj.

[Refren]
Zemren ma nali nali nali
ma mori ai djali
Ma mori u bo kohe qe se kam pa.
Zemren ma nali nali nali
ma mori ai djali
E me ne zemren time ndjenja ska.
Gerta Mahmutaj
Publikimi: 26/05/2022
Teksti: John Van Ride & Gerta Mahmutaj
Video Produksioni: Frame Company Albania
Produksioni: John Van Ride


Gerta Mahmutaj - Zemren Ma Ndali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ma Ndali".
3. Video është e këngës "Zemren Ma Ndali", por nuk këndohet nga Gerta Mahmutaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerta Mahmutaj:


Komente 0