A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 24-11-2015
    Gerta Mahmutaj, këngëtarja e njohur nga Tirana vjen në këtë intervistë ekskluzive për teksteshqip.com për të na folur rreth projekteve të saj të reja në muzikë. Një duet magjik është cilësuar ai me të cilin Gerta & Klejti janë paraqitur në festivalin Kënga magjike me këngën "Eja tek unë. Klejti është vëllau i Gertës me të cilin ajo është paraqitur edhe më herët në këtë festival. Në pyetjet e intervistës sonë Gerta na flet më shumë rreth pritshmërive të saj për kët1% festival. TeksteShqip: Gerta, keni publikuar së fundmi këngën tuaj...


Pages:
1

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019