Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Tafa - Dashuri E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Dashurie Pare Me Vellon e bardhe
Me mbulon me mall se me mban gjalle
Me mbulon me mall se ti me mban gjalle

Ref (2 here)
O moj dashuri e pare
Prit prit te them nje fjale
se per ty ne brege kam dal
erdha si shkum mbi vale

Per ty njemije yje
Lart ne qiell te ndrijne
Per ty njemije puthje mbi buze te me rrine
Per ty njemije puthje mbie buze te me rrine

Ref (2 here)
O moj dashuri e pare
Prit prit te them nje fjale
se per ty ne brege kam dal
erdha si shkum mbi vale

Per ty njmije jete po me duken pak
Per ty njemije vjet po m ndizen flake
Per ty njemije vjet po me ndizen flake

Ref (2 here)
O moj dashuri e pare
Prit prit te them nje fjale
se per ty ne brege kam dal
erdha si shkum mbi vale


Ky tekst u dërgua nga sarahaxhiaj01Greta Tafa
Publikimi: 02/04/2013


Greta Tafa - Dashuri E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Pare".
3. Video është e këngës "Dashuri E Pare", por nuk këndohet nga Greta Tafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Tafa:


Komente 2