Gerti Gjoni
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Gerti Gjoni është këngëtar i njohur. Në Maj 2009, Gerti Gjoni merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Me Lejo Te Them Me Fal".

Në Nëntor 2009, Gerti Gjoni merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Nje Here Ne Jete Une Dashuroj".

Në Maj 2010, Gerti Gjoni merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Engjelli Im".

Në Nëntor 2010, Gerti Gjoni merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Pse S'me Dhe Kohen".

Në Nëntor 2012, Gerti Gjoni merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Asaj".

Më datë 19 Dhjetor 2014, Gerti Gjoni publikon videoklipin "Do Jetoj", në bashkëpunim me Redon Makashi. Me këtë këngë, Gerti Gjoni merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »