Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gerti Gjoni - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Gerti Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gerti Gjoni - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Gerti Gjoni

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

Asnjë Koment

22/10/2012

2012-10-22T01:02:42+00:00huuuuuuuuuuu
syte e tu si diamante,buzet e tua leshojne mjalte
arome e trupit tend te zhveshur prane me rri
si trendafil me freskon,dora jote me ledhaton
flladi i lehte i frymes tende embel flet

Refreni
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

floku saj fije arte,ajo me ngjete me nje perralle
shtati saj si perendesh ngjitet lart

Refreni
pa ty une jo sjetoj.pa yt une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal

pa ty une jo sjetoj,pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal
pa ty une jo sjetoj pa ty une enderroj
me ty dhimbje ska jete me fal


Ky tekst u dërgua nga eliana gjula
Më Shumë Këngë Nga Gerti Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet