Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

GeryC - Champion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/03/2020

2020-03-15T11:25:26+00:00Edi Edi po m'kerkon
Lej fjalt e kota
Se kerkush nuk i ngjon (AAA)
Se je njo n'1 milion
Krejt jan ka pysin se si na
Sun e bojn na
E cysh po munesh pa mu
Sdi cysh po thu kur nuk po munesh pa mu
(AAA)
Se ftyren tone pe du
Sdi ca me t'thon kurr une ty t'kom tatto
(AAA)

Sedi cysh po muj pa ty
Kur largohesh
Falma vec 1 nat zemer
Besom dashurohesh
Un t'kom dasht gjith jeten
E ti po largohesh
Si me kon n'vetmi
Kurr te mu ti po ndodhesh

Come Come baby
Zemer thirrem ti per cdo nat
Come Come baby
Ftyrren tone un po du me pa
Prap shikoj Prap shikoj
Dhe pse sjena na
Prap shikoj Prap shikoj
Pse na jena nda

Who like a champion?
Who like a champion?
Sillesh afer meje sikur me kon un champion
Who like a champion?
Who like a champion?
Sillesh afer meje sikur me duk un famshem

Se n'zemer ty tkom ton naten
Du me ardh te ti se kom ni qe je afer
Se gjej thesarin pa harten
Edi ka tjera
Po vec me ty kaloj naten

E cysh po munesh pa mu
Sdi cysh po thu kur nuk po munesh pa mu
(AAA)
Se ftyren tone pe du
Sdi ca me t'thon kurr une ty t'kom tatto
(AAA)

Come Come baby
Zemer thirrem ti per cdo nat
Come Come baby
Ftyrren tone un po du me pa
Prap shikoj Prap shikoj
Dhe pse sjena na
Prap shikoj Prap shikoj
Pse na jena nda


Ky tekst u dërgua nga Ernest Kiqi
Më Shumë Këngë Nga GeryC:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet