Më mbaj mend (për 1 muaj)

GeryC - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Zemren ta kam marr
E ta japi prap
Munesh per me kon
Me mu jo vec 1 nat
Se un jam tu ardh
E me ty mu pershtat
Skena mujt na dy
Edhe tash po thirri prap

Se ti je tu m'rreh sikur gjaku nper vena
Dume ardh te ti
Amo ti nuk je knejna
Ajde mos rrej
Du me kon ti e jemja
Spo tfoli fjal
S'tfoli keq
Foli zemra

Me ty ja nisa e qesha
Prap t'njentat teshat
Du me tpa cdo mengjes
Me ty jam vetvetja
Se kur erdhe ti qesha
Dhe kur nuk desha
Shum femna tjera po prap te ti meta

Nuk jam mo un
Sje mo ti
Zemer a ke ni?
Jena kon ni gjysem edhe tash po mvjen veshtir

Edi jena larg amo prap nuk o sen
Storyt po ti shoh si n'instagram e snapchat
Get my love back
E postojna hashtag
Jo be stkam harru
Vec kanihere bjen nmend

Edi ti po m'don amo vec m'prit
Kur t'kthehna
Se nuk e kam problem
Me ti thon un kto ndjenja
Zemra po m'rreh
E po mthot
Nuk je knejna
Po m'pelqen fakti kur thu
Sje e jemja
GeryC
Publikimi: 14/05/2020


GeryC - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga GeryC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga GeryC:


Komente 1