Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ges Rabo - White Boy Part 2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po m irritoni,sa her boni sikur rreponi.
Skeni llogjik nCdo dy rreshta temen e po e ndryshoni,
Nuk keni tekst as flow e di se ca meritoni?
Me i dhon gojes por para i lloj tjeter mikrofoni.
Vin natyral,rimat si me telekomand,
Nuk boj skandal,po ti flet per ca un kam cant,
Po ngrihesh npiedestal,e po hapesh si gjigand.
Bohu pak real,se tu rrejt nuk po bohesh mo interesant,
Kur mendoj per te ardhmem gjithmon e kam dhe 1 frik,
Se ne dor te kujt dreqin do ngeli kjo e shkret muzik,
Te ata qe bojn diss vetem per bum mediatik,
Apo ata qe ngjojn komercial e sdun lirik.
Mesnata qe pata kur mata gabimet e pakta ju shkerdhata ju gjeti nkrevata tu ondrru
per miljarda
Shpresoj ti keni t'qarta aspiratat mos me pas me mu disfata kujdes gafat se ju vjen si 97ta
Jom i rond per ju,qe shkoni ka fryn era.
Ske si me krahasu,1 damand me 1 tuf plerash,
Do me m'ndal mu, qe kom kalu mes shum barrierash.
White boy esht ktu,gati per nxirje karrierash.Nuk kemi video për këtë këngë.


Ges Rabo
Publikimi: 28/03/2021


Ges Rabo - White Boy Part 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "White Boy Part 2".
3. Video është e këngës "White Boy Part 2", por nuk këndohet nga Ges Rabo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ges Rabo:


Komente 0