Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geti Dhe Biondja E Fshehur

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[10-01-2016]
Me sa duket Geti ende po e fsheh se kush është femra në krahët e tij. Sot ai ka postruar një foto duke përqafuar një femër, por në të njëjtën kohë e fsheh atë. Në këtë foto Geti ka shruar: "#tb", që do të thotë "Throw Back".

Tani te kthehemi pak para disa javësh kur Marina ishte me pushime, por nuk dihej se me kë. E po kuptohet qartë se biondja është Marina duke krahasuar fotot e tyre në llogaritë Instagram.
 (TeksteShqip)



Komente 0