Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flokët E Marinës Perde Për Getin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
[10-01-2016]
Çifti i njohur Getoar Selimi & Marina Vjollca kanë vendosur që ti japin vetes pak pushim në një vend mjaft ekzotik.

E me të shkuar atje, prezantuesja e njohur Marina Vjollca ka vendosur të ndryshojë look, pasi që i ka kthyer flokët e saj në gërsheta.

Geti si me shaka ka publikuar një foto në Instagram ku ka kapur flokët e Marinës dhe ka thënë se i duken si perde.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0